Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання сільського голови Андрія Гунди з Днем Конституції України!

Шановні жителі Пасічнянської територіальної громади! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом незалежної України – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року в Україні було ухвалено нову Конституцію, що стало важливою подією на шляху українського державотворення, пов’язаного з формуванням відповідних інститутів державної влади і становленням громадянського суспільства. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

24 лютого 2022 року сусідня держава-агресор, наш тисячолітній московський ворог, прийшла війною на Україну щоб забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ.

І нині ми знов повинні боротися за наше вільне та мирне майбутнє. Кожну мить, в запеклих боях, страшною ціною людських життів доказувати, що ми – українці, вільна, нескорена нація.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою громаду, свою країну, адже Україна розпочинається з кожного з нас.

І я вірю, що в ці нелегкі часи, український народ здолає російського агресора та захистить нашу Батьківщину, адже сьогодні, ми як ніколи згуртовані та єдині у прагненні до миру та щасливого життя на рідній землі.

Бажаю всім у ці нелегкі часи здоров’я і витримки, сили і мужності, незламної віри у якнайшвидшу Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.