Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

До уваги осіб, які бажають розпочати або розширити свій бізнес

Постановами Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 р. №738 та № 739 від 24 червня 2022 р. затверджено наступні Порядки:

-Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу», що визначає умови, критерії, механізм використання коштів для надання безповоротної державної допомоги фізичним особам, суб’єктам господарювання у формі мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

-«Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства» – визначає механізм використання коштів для надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Гранти надаються для висадки та облаштування нового саду, ягідника, виноградинка площею від 1 до 25 гектарів з кількістю створених нових робочих місць.

-«Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства», що визначає механізм використання коштів для надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

– «Порядок надання грантів для переробних підприємств», в якому прописані умови та механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки в державному бюджеті за програмою “Надання грантів для створення або розвитку бізнесу” для надання безповоротної державної допомоги суб’єктам господарювання у формі грантів на створення або розвиток переробних підприємств.

Ознайомитись з Постановою №738 можливо за посиланням

https://cutt.ly/5K0xR6X, а з Постановою № 739 можливо за посиланням https://www.kmu.gov.ua/…/deyaki-pitannya-nadannya…

На зображенні може бути: текст «GRANTS GR A N»