Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Невидимі наслідки війни”

Пропонуємо ознайомитися із довідником “Невидимі наслідки війни. Як розпізнати? Як спілкуватись? Як допомогти подолати?” за  посиланням.

Довідник підготовлено на основі практичного досвіду роботи з ветеранами та членами їхніх сімей, узагальнення наукового доробку та міжнародного досвіду, присвячених різним аспектам роботи з травмою та її наслідками. Видання має зручний для читача формат з доступним для засвоєння змістом і стане простим практичним інструментом у вирішенні складних питань на практиці. Сформована «Аптечка самодопомоги» та інформативний блок з переліком контактів різних інституцій, які займаються цією темою, може стати у нагоді для розв’язання актуальних проблем ветеранів.

Довідник розроблено для Мінветеранів з метою створення покрокової методології з подолання наслідків ПТСР та інших негативних психологічних станів учасників бойових дій.

Задля покращення сприйняття змісту посібника, використані у тексті узагальнюючі поняття, які мають гендерні ознаки, необхідно розуміти як такі, що стосуються обох гендерів.

Публікацію підготовлено Програмою НАТО з переходу з військової кар’єри на професійну цивільну Представництва НАТО в Україні в рамках підтримки Програмою НАТО розбудови інституційного потенціалу Міністерства у справах ветеранів України.