Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації

Ця подія вже відбулася

12 грудня 2023 року о 13.00 год. в приміщенні Пнівського будинку культури (с. Пнів, вул. УСС, 104 А) відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2627 га кадастровий номер 2624082102:02:001:0011 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у присілку Максимець-Звір в с. Максимець Пасічнянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області».

Замовником даного проекту містобудівної документації є Пасічнянська сільська рада, розробником – ФОП Василинюк М.М, підстава для розроблення – рішення Пасічнянської сільської ради 27.06.2023 № 1385-31/2023 «Про надання дозволу на розробку детального плану території в с.Максимець».

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у секторі архітектури та містобудування Пасічнянської сільської ради за адресою: с. Пнів, вул. УСС, 69.

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до сільської ради за адресою: с. Пнів, вул. УСС, 69, 2 (з 1.11.2023 р. до 11.12.2023 р). Для участі в громадських слуханнях запрошуємо: громадськість (в значенні відповідно до ЗУ “Про  стратегічну екологічну оцінку”); уповноважених    осіб   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважених   посадових осіб органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація.

З проектною документацією можна ознайомитись за наступними посиланнями:

zavdannya-na-rozroblennya-dpt.pdf (pasichna-tg.gov.ua)

dpt-maksymecz.pdf (pasichna-tg.gov.ua)