Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ФК «Нафтовик» (Битків)-переможець турніру з футболу серед футбольних клубів Пасічнянської ТГ, присвяченого 30-ій річниці Незалежності України

В неділю,1 серпня, напередодні старту нового футбольного сезону (Чемпіонату та Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2021-2022 року), в с. Пнів відбувся турнір з футболу серед футбольних клубів Пасічнянської територіальної громади.

В змаганнях, зорганізованих Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, за підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, взяли участь ФК «Горгани»(Зелена), ФК «Скеля»(Пнів), ФК «Нафтовик»(Битків), ФК «Фортуна»(Пнів), ФК «Бистриця»(Пасічна).

За результатами жеребкування відбулися чотири матчі, які складались з двох таймів по 30 хвилин): ФК «Скеля»-ФК «Бистриця»(5:1), ФК «Фортуна»-ФК «Горгани»(0:4), ФК «Нафтовик»-ФК «Скеля»(2:1), ФК «Нафтовик»-ФК «Горгани»( основний рахунок 2:2, післяматчеві пенальті 4:3).

Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. Гравці команд показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги.

За результатами турніру Перше місце виборола команда ФК «Нафтовик» з смт. Битків, команда ФК «Горгани» з с. Зелена» зайняла Друге місце. Третє місце посіла команда з с.Пнів-ФК «Скеля».

Команди-переможці турніру отримали пам’ятні Кубки з рук Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди та тренера футбольного клубу «Скеля» Ігора Зеленюка.

Пасічнянський сільський голова подякував всім учасникам турніру за хорошу і змістовну гру та наголосив , що 24 серпня в с. Пнів на спортивному майданчику ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР З ВУЛИЧНОГО БАСКЕТБОЛУ(3х3). Отож, всі бажаючі, жителі Пасічнянської територіальної громади, хто займається баскетболом 3х3 може взяти участь в цих змаганнях. Також, за словами Андрія Гунди, наближчим часом будуть проведені змагання з футзалу.