Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Футболісти битківського «Нафтовика» отримали заслужені нагороди

Як відомо, футбольний клуб Другої ліги «Нафтовик» з селища Битків завершив футбольний сезон з хорошим результатом-вони посіли Третє місце за результатами Чемпіонату Надвірнянського району з футболу сезону 2020-2021 року серед команд Другої ліги.

Також ФК «Нафтовик» за результатами перехідного матчу з ФК «Лукавець» с. Гвізд, (матч відбувся 11 липня 2021 року в м. Надвірна на стадіоні «Нафтовик та завершився перемогою “Нафтовика (0:2) з двома забитими м’ячами в ворота «Лукавця») отримав право грати в Першій лізі Чемпіонату Надвірнянського району з футболу сезону 2021-2022 року, який розпочинається 8 серпня.

З цієї нагоди 1 серпня 2021 року, після завершення в с. Пнів турніру з футболу серед футбольних клубів Пасічнянської територіальної громади, присвяченого 30-ій річниці Незалежності України, відбулася урочиста церемонія нагородження гравців футбольної команди «Нафтовик».

Пам’ятні медалі та Грамоти гравцям битківського «Нафтовика» вручав та вітав всіх футболістів з заслуженим третім місцем в Чемпіонаті Президент футбольного клубу «Нафтовик», спортінструктор Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Василь Павлик.

Статуетку «Найкращий гравець Другої Ліги сезону 2020-2021 року» отримав футболіст битківського «Нафтовика» Юрій Ломпас, а пам’ятну медаль та Грамоту-меценат ФК «Нафтовик» Василь Бенюк.

Василь Павлик, вітаючи спортсменів з заслуженими нагородами відзначив, що третє місце в Чемпіонаті для його підопічних є теж важливим, як і те, що в новому футбольному сезоні «Нафтовик» гратиме вже в Першій Лізі та буде прагнути здобувати призові місця.