Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Футболісти нашої громади  долучились до підтримки захисників України

З ініціативи ветеранів футбольного клубу «Скеля» (Пнів) започатковано благодійні футбольні матчі, зібрані кошти з яких будуть використані на підтримку гравців футбольних клубів Пасічнянської територіальної громади, які в складі Збройних Сил України, Територіальної Оборони та добровольчих формувань в складі ЗСУ захищають Україну від російських окупантів.

Отож на підтримку цієї ініціативи в Провідну неділю 1 травня в с. Пнів відбувся перший благодійний футбольний матч між ветеранами Пнівської «Скелі» та надвірнянського «Бескиду», під час якого були зібрані грошові кошти на підтримку багаторічного гравця «Скелі», а нині ветерана клубу, Мирослава Панасюка, який в даний час захищає Україну від окупантів в рядах ЗСУ.

А 8 травня 2022 році на стадіоні села Пнів між дорослими складами футбольних клубів «Скеля»(Пнів) та «Надвірна» була проведена товариська зустріч, яка завершилася з рахунком 1:0 на користь пнівської «Скелі».

В перерві футбольної зустрічі організатори благодійної акції передали гравцю пнівської «Скелі» Мирославу Панасюку, який був присутній на футбольному матчі в зв’язку з короткотерміновою відпусткою, для нього та його бойових побратимів закуплені, за зібрані під час двох благодійних матчів кошти, необхідні речі особистого користування.

Учасники футбольних матчів та ГСО “Скеля” щиро вдячні за підтримку такої потрібної в даний час спортивно-благодійної ініціативи Пасічнянському сільському голові Андрію Гунді, голові ГО “Надвірнянська районна асоціація футболу” Руслану Нестеруку та начальнику відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василю Завадському.Як поінформував керівник ГСО «Скеля» Михайло Войсович футбольні зустрічі на підтримку ініціативи допомоги гравцям футбольних клубів нашої громади, які захищають Україну від російських окупантів, будуть проводитись щонеділі об 11 год. 30 хв. на майданчику зі штучним покриттям в с. Пнів і кожен бажаючий може долучитись до збору коштів на підтримку наших воїнів.

Віримо в Збройні Сили України, віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна!