Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Свято Дня Матері відзначили в молодіжному просторі селища Битків

У травні, коли прокидається від сну природа та дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої для нас людини – Свято Матері, яке цього року в Україні відзначається в неділю 8 травня.

Напередодні свята, 6 травня 2022 року, свою любов до найдорожчих та найрідніших людей матусь і бабусь, яскравою концертною програмою вирішили привітати учасники аматорського мистецтва Битківського селищного будинку культури Пасічнянської територіальної громади.

Святковий захід, підготовлений творчим колективом Битківського СБК, відбувся у затишній домашній атмосфері в першому молодіжному просторі нашої громади, який функціонує з грудня 2021 року на базі Битківської селищної бібліотеки.

Щирі слова привітань, подяка й доземний уклін за натхнену та найвідповідальнішу материнську працю, за теплоту, ласку, розуміння та надійну підтримку звучали в цей день в піснях та віршах, що дарували присутнім святкового концерту, який відвідали також жінки-матері з своїми дітьми, котрі переїхали з місць бойових дій та тимчасово проживають в смт. Битків, ведуча Руслана Госедло,

директор Битківського будинку культури Олександр Герилюк,

художній керівник Битківського СБК Тетяна Максим’юк, фіналіст вокального конкурсу «Голос громади-2021» Богдан Максимюк,

солістка Андріана Рудейчук

, вокальний ансамбль дівчат у складі Богдани Дронюк, Марини Брайк, Тетяни Ломпас, Кароліни Худецької, Юлії Ломпас,

читець Мирослав Дронюк

та вокальний квартет у складі Андріани Рудейчук, Віри Остап’юк, Юліани Андрусяк, Дарини Шпинти

.