Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Футбольна команда «Центр» – переможець відкритого турніру з міні-футболу, який відбувся в с. Зелена

18 липня 2021 року в с. Зелена відбувся відкритий турнір з міні-футболу на приз старости Зеленського старостинського округу Василя Осташука.

В змаганнях, які відбулись за підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради та проходили на спортивному майданчику с. Зелена (біля Зеленського ліцею), взяли участь чотири команди Зеленського старостинського округу («Спорт UA», «Хрипелів», «Борсучна», «Центр») та збірна депутатів Пасічнянської сільської ради.

Турнір проходив за коловою системою, в п’ять турів, по дві команди в кожному турі. Всього відбулося десять матчів. Матч складався з двох таймів по 10 хвилин.

Футбольні баталії між командами точилися кілька годин, у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу.

Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники змагань та глядачі отримали безліч позитивних емоцій від гри.

Особливо гаряче було під час двох останніх двох матчів між командами «Борсучна»-«Спорт UA» та «Центр»- «Депутати Пасічнянської сільської ради».

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія нагородження. Нагородження провели староста Зеленського старостинського округу Василь Осташук та арбітр змагань Дмитро Прокопечко, які привітали команди з хорошою грою, та подякували всім учасникам за участь в відкритому турнірі з міні-футболу.

Отже, за результатами змагань ПЕРШЕ місце посіла команда «Центр», ДРУГЕ місце у команди «Депутати Пасічнянської сільської ради», а ТРЕТЄ місце отримала команда «Хрипелів». Переможців нагородили Кубками за 1, 2, 3 місця та грошовими преміями.

Не обійшлося і без приємних несподіванок. Команда депутатів Пасічнянської сільської ради передала свою грошову винагороду гравцям команд «Спорт UA» та «Борсучна», які за результатами турніру посіли відповідно ЧЕТВЕРТЕ та П’ЯТЕ місця.

Також заступник голови Пасічнянської сільської ради Володимир Крошков від адміністрації Пасічнянської територіальної громади передав комплект м’ячів для футбольної команди «Горгани» с. Зелена.