Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вокальний ансамбль “Горлиця” та солістка Соломія Жекало Пнівського СБК взяли участь в фестивалі патріотичної пісні “Яворина-2021”

17 липня в урочищі Розтока поблизу с. Липа Витвицької територіальної громади Калуського району відбувся щорічний фестиваль патріотичної пісні – «Яворина-2021».

В програмі фестивалю- похід Хресною дорогою на гору Яворина до цвинтаря полеглих вояків старшинської школи УПА “Олені” та до бункера крайового провідника ОУН Карпатського краю Ярослава Мельника (Роберта) та вшанування їхньої пам’яті, командні змагання з волейболу, турнір із шахів та шашок, показові виступи богатирів, змагання з армреслінгу та з перетягування канату. Основним заходом в рамках “Яворини” є фестиваль патріотичної пісні, в якому цього року взяли участь біля 30 аматорських художніх колективів та солістів-вокалістів з Івано-Франківщини та інших областей України.

Пасічнянську територіальну громаду на фестивалі патріотичної пісні «Яворина-2021» гідно представили учасники аматорського мистецтва Пнівського сільського будинку культури-жіночий вокальний ансамбль «Горлиця», та фіналістка пісенного конкурсу “Голос громади-2021”, солістка Соломія Жекало.

У їхньому виконанні прозвучали патріотичні пісні.

За популяризацію української пісні та за участь у фестивалі “Яворина-2021” учасники аматорського мистецтва Пнівського СБК-жіночий вокальний ансамбль “Горлиця”

та солістка Соломія Жекало

нагороджені Грамотами Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА.