Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Храмове свято в селі Постоята Пасічнянської громади

13 червня 2022 року, на свято Пресвятої Трійці, у церкві «Пресвятої Трійці» с. Постоята Пасічнянської територіальної громади, з нагоди храмового свята відбулася Божественна Літургія, яку очолив протопресвітер Пнівського протопресвітеріату отець-мітрат Богдан Михайлина, спільно з настоятелем церкви «Пресвятої Трійці» с. Постоята о. Олексієм Градюком, та запрошеними священиками.

Священослужителі разом з парафіянами та гостями парохії щиро молилися за весь український народ, за Божу опіку над воїнами, які відважно виконують свій обов’язок з захисту України від ворога, за здоров’я всіх постраждалих внаслідок бойових дій на території нашої держави, та за тих жителів які в даний час перебувають на тимчасово окупованих ворогом територіях України.

Після звершення літургії отець-мітрат Богдан Михайлина звернувся до вірян з промовою в якій розкрив значення Пресвятої Трійці у житті церкви і житті вірян та передав привітання з храмовим святом і Архиєрейське благословіння від Преосвященного владики, Єпарха Коломийської єпархії УГКЦ, Василія Івасюка. Отець Богдан від себе особисто та від імені запрошених священників привітав з храмовим святом всіх присутніх на Святій Літургії парафіян церкви «Пресвятої Трійці» та гостей, керівників і депутатів Пасічнянської громади, вчителів та інтелігенцію, побажав всім Божого благословіння, здоров’я, сили, кріпості, мудрості, терпеливості, миру та Перемоги над ворогом.

До щирих привітань отця-декана доєднався настоятель церкви «Святих Верховних Апостолів Петра і Павла» с. Пасічна о. Олексій Гуляк, який закликав всіх жителів громади до щирої спільної молитви за тих, хто цілодобово забезпечує спокій та твердий сон у наших домівках, за наших воїнів – за батька, сина, брата, друга, приятеля, за своїх односельчан, жителів громади, за всіх тих, які в даний час захищають на передовій нашу багатостраждальну Україну від загарбника, закликав молитись за те, щоб Господь допоміг українцям перемогти в цій війні нашого супротивника, злого ворога, який посягає на українську землю, на українські території, адже молитва є джерелом найвищої любові і має завжди бути в житті людей.

Також о. Олексій Гуляк щиро привітав вірян з храмовим святом, а пароха о. Олексія Градюка з днем народження, яке духівник святкував третього червня, та від імені всіх священників Пнівського деканату та всіх парафіян подякував пароху с. Постоята за душпастиську працю та зусилля які о. Олексій вже довгі роки старає для своєї парафії.

В свою чергу о. Олексій Градюк склав щиру подяку всім священнослужителям, парафіянам та гостям парохії, які завітали на храмове свято та зазначив, що така велика кількість присутність вірян цього року в храмі – це є приклад того, що християни в теперішній час повинні збиратися якогомога чисельніше для того, щоб спільно молитися за мир в Україні.

По завершенню святкового богослужіння духівники звершили Чин освячення води та окропили вірних свяченою водою.