Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Храмове свято відзначили парафіяни Церкви «Зіслання Святого Духа» присілка Фентираль


4 червня 2023 року храмове свято відзначила парафія «Зіслання Святого Духа» присілка Фентираль. Святкове богослужіння в честь храмового свята очолив протопресвітер Пнівського протопросверіату Коломийської єпархії УГКЦ, отець-мітрат Богдан Михайлина за участю священнослужителів Пнівського та Надвірнянського деканатів.

Також Урочисту Божественну Літургію співслужив настоятель Церкви «Вознесіння Господнього» села Струпків Отинівського благочиння Коломийської єпархії ПЦУ митрофорний протоієрей Василь Кіндратюк, який є уродженцем парафії. Окрасою богослужіння став церковний хор. В храмі лунала молитва, за те щоб Господь Бог зіслав Святого Духа на весь український народ, дав йому ласку у вірі, надії, любові під час важких випробувань, Божу опіку, молитва за здоров’я воїнів, які зараз стоять на бойових рубежах, за всіх постраждалих внаслідок бойових дій, за дітей що втратили своїх батьків, за перемогу українського війська та мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії до вірян з вітальним словом звернувся настоятель Церкви «Зіслання Святого Духа» о. Володимир Андрусяк, подякував за Боже Слово та молитву отцю-декану Богдану Михайлині, о. Василю Кіндратюку, о. Олексію Градюку, о. Ярославу Онуфраку, о. Григорію Данчишину, о. Мирону Тиміву, о. Юрію Зеленчуку, о. Олексію Гуляку, та всім священникам які не змогли прибути на храмове свято, але молитовно перебували на Богослужінні.

До привітань отця – пароха Володимира Андрусяка долучилися настоятель Церкви «Покрову Пресвятої Діви Марії» о. Юрій Зеленчук та настоятель Церкви «Вознесіння Господнього» села Струпків, митрофорний протоієрей Василь Кіндратюк , що є родом з парафії “Зіслання Святого Духа», які привітали настоятеля парафії присілка Фентираль, святих отців, своїх односельчан з храмовим святом, подякували отцю Володимиру за ревне служіння в Христовому винограднику, та побажали всім здоров’я та Божого благословення.

З нагоди храмового свята парафії «Зіслання Святого Духа» отець-парох Володимир Андрусяк ередав привітання та вручив подячні Грамоти всім воїнам, які родом з парафії «Зіслання Святого Духа», і захищають Україну від ворога та висловив побажання, щоб всі захисники повернулися додому з Перемогю живими та неушкодженими.

З нагоди 5-річного ювілею з часу освячення іконостасу, дзвіниці Церкви «Зіслання Святого Духа», та з нагоди храмового свята, отець Володимир подякував всім тимвірянам, які дбають та розвивають ввірену йому парафію, та вручив Грамоти – Подяки Церкви «Зіслання Святого Духа» Пасічнянському сільському голові Андрію Гунді, старості Зеленського старостинського округу Василю Осташуку, меценатам та жертводавцям, церковному братству та сестринству парафії.

Після Служби Божої відбувся Чин малого водосвяття та благословення парафіян освяченою водою.

На завершення о. Григорій Данчишин привітав присутніх із празником Зіслання Святого Духа та побажав всім щастя та Божого благословення.