Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Храмове свято на парафії «Пресвятої Трійці» села Постоята

В ці дні християни Східного обряду переживають особливу подію – Зіслання Святого Духа на апостолів. Ця визначна подія є храмовим святом для вселенської Церкви, а другий день Зелених Свят, День Святого Духа, для парафіян Церкви «Пресвятої Трійці» села Постоята , та її настоятеля Отця Олексія Градюка, є ще й храмовим святом.

І щоб гідно прославити День Святого Духа, який згідно з Євангелієм є днем народження християнства, в цей сонячний літній день Урочисту Святкову Літургію, яку очолив отець-декан Богдан Михайлина, спільно з настоятелем отцем-парохом Олексієм Градюком відслужили священники всіх парафій Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ.

Під час Проповіді отець Мирон Тимів, парох села Черник, наголосив на важливості Святого Духа для Христової Церкви та її вірних.

Від імені священників, які перебували на Святій Літургії, парафіян Церкви «Пресвятої Трійці» та всіх вірян, які прибули на храмове свято отець -декан Богдан Михайлина подякував всім за спільну молитву за наших воїнів, за Перемогу, та привітав настоятеля храму отця Олексія Градюка з визначним ювілеєм – 15-и річчям служіння на парафії «Пресвятої Трійці» села Постоята, та з Днем народження, який отець – парох святкував напередодні храмового празника.

До щирих привітань отця – декана доєднався парох села Пасічна отець Олексій Гуляк. Священник в вітальному слові відмітив, що отець Олексій Градюк за 15 років перебування на парафії гідно та відповідально виконував свою місію – служити Христовій Церкві та проповідувати Слово Боже, та побажав духівнику мирного неба, позитиву на його нелегкій душпастирській праці.

Отець Олексій Градюк в свою чергу подякував святим отцям Богдану Михайлині, Олексію Гуляку за щирі привітання, а духовенству, церковному хору, братству, сестринству та всім присутнім висловив вдячність за спільну молитву в день храмового свята.

Після завершення Служби Божої відбулось мирування вірян, після якого на церковному подвір’я священники провели Чин освячення води та окропили вірних освяченою водою.