Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді відбувся дитячий турнір, присвячений Всесвітньому Дню дитячого футболу

В неділю 19 червня 2022 року, на спортивному майданчику зі штучним покриттям Пнівського ліцею відбувся дитячий турнір Пасічнянської територіальної громади серед дітей 2008 року народження та молодших за віком учасників. Міні-футбольний турнір був приурочений Всесвітньому Дню дитячого футболу, який відзначається 19 червня на підставі угоди між Дитячим фондом ООН / UNIC-EF / і ФІФА, підписаної у 2001 році в рамках міжнародного руху «Голосуйте за дітей».

Змагання відбулись під патронатом Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, за підтримки сільського голови Андрія Гунди.

У дитячому міні-футбольному турнірі взяли участь дві команди з селища Битків- «Розсіч» та ФК «Битків», та команди з с. Пасічна та с. Пнів. Турнір проходив за коловою системою та складався з шести двотаймових (кожен матч по 10 хв.) матчів. Суддівство змагань здійснювали арбітри Микола Макаро та Дмитро Прокопечко.

До початку змагань відбулось урочисте відкриття турніру. Футболістів та вболівальників привітали, та побажали успіхів та перемоги всім учасникам, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Марія Кузьмич та спортінструктор Ігор Зеленюк.

Більше трьох годин на полі тривала запекла боротьба, адже кожна з команда бажала перемоги та намагалася здолати суперника.

За результатами турніру Перше місце виборола дитяча команда села Пнів,

Друге посіла дитяча команда «Розсіч» селища Битків,

а на Третьому місці опинилась дитяча команда села Пасічна.

Команди-переможці, а також дитяча команда ФК «Битків», яка зайняла Четверте місце, були нагороджені Кубками та медалями,

які юним спортсменам вручали заступник Пасічнянського сільського голови Тарас Юрчило, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Марія Кузьмич, Майстер спорту України міжнародного класу з футболу Андрій Максим’юк, спортінструктор Ігор Зеленюк, арбітри Дмитро Прокопечко та Микола Макаро.

Почесними грамотами були відзначені: кращий воротар-Денис Хімич (с.Пнів),

кращий бомбардир- Роман Угринюк (с.Пасічна),

кращий гравець турніру-Букатюк Богдан (смт.Битків)

та арбітри змагань Микола Макаро та Дмитро Прокопечко.

Наприкінці турніру учасників очікували солодощі від організаторів спортивного заходу-шоколадні батончики та морозиво.