Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання сільського голови з Днем медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня українські медики відзначають професійне свято- День медичного працівника, яке цього року припадає на 19 червня. Це одне з небагатьох свят, яке в 2022 році не втратило свого значення через жорстокі, реалії сьогодення, через війну, яку з Україною розв’язав та веде російський агресор.

Шановні медичні працівники Пасічнянської територіальної громади !

Щиро вітаю з Днем медичного працівника сімейних лікарів, фельдшерів, медсестер, і всіх тих, хто справою свого життя обрав медицину!

Ваша професія пройшла крізь час і буде затребувана завжди. Вона вимагає повної віддачі, уваги і доброти, адже робота медиків – цілодобово рятувати здоров’я і життя, бути корисними людям і у потрібний час прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Дякую Вам за звитяжну працю, за врятовані життя, за підтримку внутрішніх переселенців і всі ті десятки важливих справ, які ви робите щодня!

Також хочу подякувати медикам, які стоять на варті життя на передовій, рятуючи наших воїнів, та тим медикам які бережуть життя українців у «гарячих точка» нашої держави, тримаючи курс на одне – порятунок людей, часто ціною свого життя і здоров’я, проявляючи витримку, героїзм та відданість своїй професії.

Нехай ваша професія завжди викликає довіру та повагу, а Вас оточує вдячність пацієнтів, яким Ви подарували радість повноцінного життя.

Бажаю здоров’я, щастя, професійних звершень, успіхів та натхнення у вашій благородній справі!

Зі святом! Нехай береже Вас Господь!

Миру усім Вам і Перемоги!!!

З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.