Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Храмове свято Вознесіння Господнього в с. Білозорина

25 травня в Церкві «Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа» села Білозорина відбулося Святкове богослужіння з нагоди престольного, храмового свята Вознесіння Господнього.

Урочисту Святу Літургію очолив протопресвітер Пнівського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ отець – мітрат Богдан Михайлина, йому співслужили священники Пнівського деканату, які прибули розділити радість храмового свята. Святі отці спільно з вірянами молилися за українських воїнів, які боронять Україну від ворога, за всіх постраждалих внаслідок бойових дій, за поранених, переселенців, та тих що втратили майно, за всіх парафіян, за мир та Перемогу над окупантом.

Під час святкової проповіді настоятель Церкви «Святого Дмитрія», та Церкви «Зіслання Святого Духа» о. Володимир Андрусяк запросив парафіян до роздумів про значимість для християн свята Вознесіння Господнього.

Із вітальним словом з нагоди храмового свята всіх присутніх на Урочистій Святій Літургії звернулися: настоятель церкви «Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа» отець-декан Богдан Михайлина, святі отці Володимир Андрусяк та Олексій Гуляк.

Відтак настоятель храму отець-декан Богдан Михайлина подякував всечесним отцям: о. Олексію Гуляку, о. Володимиру Чорноокому, о. Олексію Градюку, о Григорію Данчишину, о. Мирону Тиміву, о. Андрію Будзаку, о. Володимиру Андрусяку, о. Миколі Костику за спільну молитву, а всім парафіянам та гостям – за присутність та розділення спільної радості парафіяльного празника.

Також отець Богдан щиро подякував всім жертводавцям, всім вірним Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ, які зібрали для наших воїнів 93 тисячі гривень на їхні першочергові потреби, та передав вірянам вітання з храмовим святом від Первосвященного Владики Василія Івасюка.

Окрему подяку отцю – мітрату Богдану Михайлині за запрошення прийняти участь у спільній молитві та розділити храмове свято від імені всечесних отців висловив о. Олексій Гуляк.

Після Літургії відбувалося мирування вірян, Чин освячення води та окроплення священниками всіх присутніх освяченою водою.