Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді запрацювала ПРОГРАМА «Обдарована громада»

Останнім часом було багато сумних подій в громаді, але хочемо поділитися з вами і позитивними новинами, адже слід вірити в добре майбутнє та фінансово підтримувати нашу обдаровану молодь та педагогів, які працюють з обдарованими дітьми та здобувають перемоги на олімпіадах та змаганнях!!!

З ініціативи директорів ліцеїв в Пасічнянській Тг розроблена та запрацювала ПРОГРАМА «Обдарована громада», яка передбачає порядок та умови надання одноразових грошових винагород обдарованим особам та педагогічним працівникам/тренерам, які їх навчають, авторам, за кошти Пасічнянської ТГ з місцевого бюджету.

Діти та педагоги, які отримують призові місця на (районних) олімпіадах, обласних та всеукраїнських, на мультипредметному тесті набирають більше 180 балів з предмету, також спортсмени та юні літератори – заслуговують на стимулювання (детальніше про все можете прочитати в дописі на світлинах)!

Також додаємо перший Перелік учасників та педагогів, які зайняли призові місця та отримають грошову винагороду протягом червня 2023 року за програмою «Обдарована громада» Пасічнянської сільської ради у галузі освіти, науки, спорту, мистецтва та культури!

Також бажаємо випускникам при здачі мультипредметного тесту кожний предмет здавати більше ніж на 180 балів та отримати від нас фінансове стимулювання для себе та педагогів!!!