Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

І етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна» серед закладів ЗСО показав що Пасічнянська громада багата юними талантами.

На базі Пнівського ліцею відбувся І етап творчого обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна» серед закладів загальної середньої освіти Пасічнянської територіальної громади.

В патріотичному проєкті, який проходить за ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, і має на меті підсилити національно-патріотичне, духовно-моральне та естетичне вихованню учнівської молоді, виявити талановитих дітей та залучити їх до активної участі у мистецькому житті, взяли участь 7 закладів загальної середньої освіти нашої громади:

команда «Незламні» Пнівського ліцею,

команда «Едельвейс» Пасічнянського ліцею,

команда «Незламні» Зеленського ліцею,

команда «Битківчани» Битківського ліцею,

команда Гаргулети» Максимецької гімназії,

команда «Жива ружа» Черниківської гімназії,

команда «Бавовна» Білозоринської гімназії.

Розпочався патріотичний захід з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за всіх тих, хто загинув за Волю і Незалежність України.

За умовами конкурсу кожна команда розробила свій логотип та представила композицію патріотичної тематики та творчий проєкт про героїв з свого населеного пункту, громади. Окрім творчого конкурсу шкільні команди мали змогу проявили себе у хореографії та у вокальному мистецтві. Оцінювання виступів, проектів, логотипів команд учасників здійснювалося членами журі відповідно до встановлених критеріїв конкурсу.

Композиції, які підготували учні разом зі своїми творчими наставниками, були присвячені Воїнам, які захищали і захищають Україну, та тим що полягли в російсько-українській війні боронячи нашу землю, і пам’ять про яких назавжди залишиться в наших серцях.

За підсумками проведення Конкурсу:

Переможцем І етапу обласного конкурсу «Серцем єдині, ми – Україна» стала команда «Бавовна» Білозоринської гімназії;

ІІ місце здобула команда «Незламні» Зеленського ліцею;

ІІI місце здобула команда «Битківчани» Битківського ліцею.

Підводячи підсумки І етапу конкурсу голова журі, начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук, відмітила активність дітей, які ретельно підготувалися до конкурсу та подякувала всім учнівським командам за участь у патріотичному проєкті, а також педагогам та всім хто долучився до підготовки творчих номерів.

Бажаємо переможцям І етапу конкурсу, творчій учнівській команді «Бавовна» гідно представити громаду в ІІ етапі, який відбудеться 22 квітня 2024 року в м. Надвірна в Центральному міському будинку культури, а також незабутніх емоцій та позитивних вражень.

Пишаємося нашими талановитими дітьми!

Україна Переможе!