Історично-мистецький захід “Середньовічні історичні реконструкції на Пнівському замку”
Ми раді анонсувати надзвичайно захоплюючу подію, яка перенесе вас в часи розквіту та слави Пнівського замку в XVI-XVII століття – “СЕРЕДНЬОВІЧНІ ІСТОРИЧНІ РЕКОНСТРУКЦІЇ НА ПНІВСЬКОМУ ЗАМКУ”.
Історично-мистецький захід “Середньовічні історичні реконструкції на Пнівському замку”, відбудеться 24 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ В СЕЛІ ПНІВ, НА ТЕРИТОРІЇ ПАМ’ЯТКИ ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ “ПНІВСЬКИЙ ЗАМОК XVI СТОЛІТТЯ” та організовується в рамках проекту «Об’єднані спадщиною: збереження історичного спадку фортеці Пнів в Україні та фортеці Ардуд в Румунії з метою розвитку туризму» Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Пасічнянською сільською радою, Надвірнянською районною радою, Клубом замку «Краснодвір» міста Надвірна та майстрами вищого професійного училища №21 м.Івано-Франківськ.
Вхід та доступ до всіх локацій вільний. Однак, всі бажаючі зможуть зробити донат на користь тих, хто захищає наш спокій – Збройних сил України.
Програма заходу “Середньовічні історичні реконструкції на Пнівському замку” представлена нижче на світлинах 1- 3.
На вас чекають неймовірні показові лицарські бої в середньовічних обладунках, де кожен зможе спробувати себе в ролі середньовічного лицаря та лучника. Гості заходу матимуть змогу відвідати майстер-класи в спеціально облаштованих наметах під відкритим небом, спробувати свої сили в ковальській справі і гончарстві, побачити як виварювали сіль в середньовіччі, отримати неймовірні враження та відчути атмосферу справжнісінького середньовічного містечка.
Також на всіх глядачів чекає справжнє гастрономічне задоволення – приготування та смакування середньовічних страв, популярних на території Галичини в XVІ-XVІI століттях. Організатори заходу запропонують всівм бажаючим приготувати та скуштувати найсмачніші страви тієї епохи, які надовго залишаться у вашій пам’яті.
Для наймолодших учасників події організатори заходу також підготували квест «В пошуках скарбів Куропатви», де юні розуми зможуть повправлятись в ерудиції та дізнатись незвідані історичні факти про головного героя події – Пнівський замок. Родзинкою заходу стане вистава-казка від аматорського мистецтва Пасічнянської ТГ.
🫶Крім того, в рамках реконструкцій проходитиме благодійний ярмарок місцевих страв та продукції від крафтових виробників та куховарів сіл Пасічнянської територіальної громади. Всі виручені кошти з ярмарку будуть направлені на купівлю авто для Збройних сил України.
Ця подія стане неймовірною пригодою для вас, вашої родини та друзів. Проведіть час з користю і задоволенням, зануртесь в епоху середньовіччя, озбройтеся середньовічними військовими практиками та оволодійте ремеслами! Плануйте, готуйтесь та приходьте знайомитись із Пнівським замком у новому амплуа на Середньовічні історичні реконструкції! Не пропустіть цю унікальну можливість відчути дух минулих століть та стати частиною нашої історії. До зустрічі на Реконструкціях!
Довідково: Проект «Об’єднані спадщиною: збереження історичного спадку фортеці Пнів в Україні та фортеці Ардуд в Румунії з метою розвитку туризму» виконується Туристичною асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Пасічнянською сільською радою, а також Муніципалітетом міста Ардуд та Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія) з 23 грудня 2020 до 19 листопада 2023 року за співфінансування ЄС в рамках Спільної операційної програми Європейського інструменту сусідства Румунія – Україна 2014-2020. Загальний бюджет проекту складає 496 811,12 євро, що відповідає близько 19 974 000,00 гривням, грантова частина складає 444 195,10 Євро (близько 17 858 500 гривень).
Більше про проект читайте за посиланням: https://www.taif.org.ua/news/release_169_midway/
Цей реліз підготовано за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність ГО «Туристична асоціація Івано-Франківщини» і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020 (www.ro-ua.net).
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.