Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська ТГ долучилася до участі в екологічному заході – Lviv Eco Forum 2023

Пасічнянська ТГ спільно з Надвірнянською ТГ долучилася до участі в екологічному заході – Lviv Eco Forum 2023, який відбувся 15-16 вересня в м. Львів.

На цьому форумі ми обговорювали тему “Ієрархія відходів: вимоги українського та європейського законодавства”.

Більше сотні фахівців, які займаються поводженням з відходами у своїх громадах, а також представників компаній, які працюють з ТПВ, та міжнародних колег, що готові поділитися досвідом.

Важливі спікери котрі брали участь це Андрій Садовий Львівський міський голова, Вікторія Киреєва заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Олег Бондаренко народний депутат України та Олександр Бутенко заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

За ці два дні ми разом розглянули важливі питання стосовно відходів та їх обробки, враховуючи вимоги законодавства.

Також відвідали будівництво сміттєпереробного заводу, який планують завершити до кінця року.

Наступним важливим обʼєктом стала міська станція компостування. Де проводиться сортування та переробка органічних відходів. У цьому процесі створюється органічна підживка, яка поживить наші ґрунти та рослини, забезпечуючи здоровий зріст та чистоту довкілля.

Також не можна було оминути обʼєкт рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Нам розповіли про деталі рекультивації та провели екскурсію. Звичайно масштаби полігону і проведеної роботи, вражають. Загальна площа полігону 38,8 га, тіло полігону (ділянка складування відходів) або «ця купа сміття», якого вже візуально Ви не побачите – 26,8 га., висота полігону більше 100 м.

Було дійсно потужно та цікаво!

Хотілося би подякувати організаторам, всім, хто долучився, але особливо 🤝Taras Kaluzhnyi за запрошення і проведення форуму.

Наша мета- Пасічнянська сільська рада з Надвірнянською міською радою, знайти спільні рішення подальшого використання сміттєзвалища ” Карʼєр ” в с. Пнів.

+7