Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Інформаційна кампанія «Для дітей суспільство без бар’єрів»

В Україні розпочалася інформаційна кампанія «Для дітей суспільство без бар’єрів»

Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства.

Кампанія відбувається на виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності.

Кампанія складається з 4-х етапів, реалізація яких розрахована до червня 2022  року.

Наразі триває перший інформаційний етап, метою якого є зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми проблемами.

У рамках першої частини інформаційно-просвітницької кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» кожен може переглянути відеоролики та долучитися до кампанії щодо розбудови безбар’єрного простору.