Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Коломийський театр “Соломія” завітав до юних жителів Пасічнянської територіальної громади.

В Пасічнянському ліцеї, в рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, за сприяння Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, для юних жителів нашої громади відбулася чудова вистава Коломиського театру «Соломія»-монодрама Люби та Ігора Липовських «Всесвіт Маргарити».

Перед початком вистави т.в.о начальника відділу культури Пасічнянської сільської ради Олексій Томин представив юним глядачам директора Коломийського театру «Соломія» Мар’яну Кодіну-Іванович, яка розповіла всім присутнім цікаву і повчальну історію про дівчинку Маргариту, про яку йде мова в театральній постановці.

Маргариту однолітки не розуміли, не чули і в чомусь недолюблювали, тому що вона була не така як усі. Дівчинка Маргарита(акторка Анна Януш) хотіла самоствердитися, дружити з певним колом дівчат та хлопців. Пробувала займатися всім тим шкідливим, що і інші(курити, вживати спиртні напої), але з часом від тих занять відмовилася, так як в дівчинки був свій Всесвіт. Але найболючішим для Маргарити було те, що поруч ніколи не було тата, вона не відчувала батьківської любові, а мама дівчинки-підлітка не розуміла і не підтримувала.

Цією виставою колектив театру прагнув довести дітям та підліткам, що не обов’язково в підлітковому віці переймати в дорослих шкідливі звички, для того щоб світ сприймав, а оточення поважало, а потрібно бути чуйною і доброю людиною.

Після закінчення моновистави юні глядачі нагородили виконавицю ролі Маргарити, акторку Анну Януш, яка є студенткою другого курсу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, і для якої ці вистави є першими на театральних сценах, щирими та бурхливими аплодисментами.

Директор театру «Соломія» Мар’яна Кодіна-Іванович подякувала організаторам цієї прекрасної зустрічі театрального мистецтва з юними жителями Пасічнянської територіальної громади за те, що дотримуючись карантинних обмежень вони дарують дітям мистецтво, а діти, які доторкнуті до мистецтва є духовно більш розвинуті і можуть багато в цьому житті досягнути, та в майбутньому проявити себе як талановиті особистості.+14

39Ви, Настя Духович, Василь Мрічко та ще 36