Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Команда Пнівського ліцею-переможець патріотично-спортивного турніру за «Кубок Чотирьох ліцеїв Пасічнянської сільської ради» з стрільби із пневматичної гвинтівки

В Пасічнянській територіальній громаді, з ініціативи сільського голови Андрія Гунди та Управління освіти культури молоді та спорту Пасічнянської сільської ради пройшли патріотично-спортивні змагання за «Кубок Чотирьох ліцеїв Пасічнянської сільської ради» з стрільби із пневматичної гвинтівки присвячені Дню Незалежності України.

В спортивному заході, який 22 серпня 2022 року проходив в спортивному залі Пнівського ліцею, прийняли участь команди Битківського, Зеленського, Пасічнянського та Пнівського ліцеїв. Команди складалися з 4 учасників: двох дівчат та двох юнаків.

За традицією турнір розпочався з урочистого підняття Державного Прапора України, тож для цієї почесної місії ведуча спортивного заходу Надія Бойчук запросила капітанів команд які беруть участь в змаганнях.

З початком такого важливого для підростаючого покоління нашої громади спортивно-патріотичного заходу учасників змагань привітали начальник Управління освіти культури молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук та Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

«Сьогодні сучасна українська молодь змінює світ, піднімає економіку, волонтерить, допомагає військовим, захищає країну від агресора. Але в цей нелегкий для України час важливим є національно-патріотичне виховання допризовної молоді», – наголосила у вітальному виступі Надія Тимчук та побажала кожній команді гідно представити свій навчальний заклад та здобути перемогу.

Ще 10 лютого під час XXIV зимових Олімпійських ігор, які проходили з 4 по 20 лютого 2022 року в Пекіні, сільським головою Андрієм Гундою та Управлінням ОКМС Пасічнянської сільської ради була погоджена ініціатива про проведення серед молоді громади такого спортивного заходу, щоб допризовна молодь могла удосконалювати свої навички володіння стрілецькою зброєю.

«Кубок Чотирьох ліцеїв Пасічнянської сільської ради» з стрільби із пневматичної зброї в Пасічнянській громаді буде щорічним і, щоб майбутні учасники змагань та учні на уроках допризовної підготовки змогли вдосконалювати свої навики з володіння стрілецькою зброєю, Пасічнянська громада закупила для кожного ліцею пневматичні гвинтівки- наголосив у привітальному слові сільський голова. –Сподіваємося, що ви, молоде підростаюче покоління будете використовувати зброю тільки для захисту Батьківщини, на полюванні та популяризації спорту», – підкреслив Андрій Гунда та висловив сподівання, що найближчим часом хтось з учасників змагань буде олімпійським чемпіоном з кульової стрільби або з біатлону.

Програма змагань містила стрільбу з пневматичної гвинтівки на дистанції 6 метрів по мішені №7 з трьох позицій: стрільба стоячи, стрільба сидячи та стрільба лежачи з упору.

При виконанні вправи учасники спочатку робили три пробних пострілів з трьох позицій, ознайомлювалися зі зброєю. Після цього вони виконували шість пострілів (по два постріли з кожної позиції) в залік. Тож кожен із 16 учасників мав змогу позмагатись за звання найкращого стрільця.

За результатами командного заліку перемогу отримала команда Пнівського ліцею (169 очок), ІІ місце (164 очка) посіла команда Зеленського ліцею, ІІІ місце розділили команди Битківського ліцею (139 очок) та Пасічнянського ліцею (121 очко).

В особистому заліку кращими стрілками визначено:

серед дівчат Попович Христину – ученицю Зеленського ліцею з результатом 47 очок;

серед юнаків Градюка Петра – учня Пасічнянського ліцею з результатом 49 очок.

Команда Пнівського ліцею – переможець змагань – нагороджена Кубком та Почесною Грамотою I ступеня, члени команди – Почесними Грамотами переможців. Команди-призери та члени їх команд – нагороджені Почесними Грамотами II та III ступенів. Також іменними Почесними Грамотами Пасічнянської сільської ради нагороджені переможці змагань в особистій першості Попович Христина та Градюк Петро.

Переможців та призерів патріотично-спортивного турніру за «Кубок Чотирьох ліцеїв Пасічнянської сільської ради» з стрільби із пневматичної гвинтівки щиро вітали та дякували за старання, вміння та віру в перемогу Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, начальник Управління ОКМС Надія Тимчук, староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш, головний спеціаліст відділу молоді та спорту УОКМС Марія Кузьмич, директор Пнівського ліцею Олег фединяк, спортінструктори Ігор Зеленюк та Володимир Питлюк, які приймали участь в церемонії нагородження учасників змагань..