Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська територіальна громада відзначила День захисника України

14 жовтня 2021 року у Пасічнянській територіальній громаді пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, 79-ої річниці створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці. Зокрема, в селі Пнів біля Символічної Могили Борцям за Волю України та Стели полеглим Героям відбулося урочисте віче, в якому взяли участь представники влади нашої громади, працівники культури, патріотично налаштовані жителі с. Пнів.

Урочистий захід розпочався з Молебня за всіх тих, хто загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та молитви за упокій душ полеглих Героїв, за загиблого в зоні АТО-ООС пнівчанина Юрія Головченка, які спільно з учасниками урочистого заходу виголосив настоятель церкви «Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці с. Пнів о. Микола Костик.

З вітальним словом до присутніх звернулися Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда та староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш.

« 14 жовтня великий день, в який співпало чотири свята, які мають велике значення для нашої громади- це Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День українського козацтва та День створення УПА і святкування таких свят має підкреслювати патріотичний дух нашої громади та України”-наголосив у своєму вітальному виступі Андрій Гунда. За пропозицією голови Пасічнянської територіальної громади всі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять учасника АТО Василя Попадича, який цими днями передчасно пішов з життя. Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда та староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш поклали квіти до Символічної Могили Борцям за Волю України,

до могили загиблого воїна АТО Юрія Головченка

та вручили Грамоти учасникам АТО-ООС Дмитру Дисько, Василю Сіщуку, Віталію Маричу, Юрію Пирожуку, Ростиславу Гордійчуку.

Оксана Будзак, мама загиблого атовця Юрія Головченка подякувала всім присутнім за пам’ять про її покійного сина, та прочитала власного вірша- посвяту синові, який віддав своє життя за Україну.

Змістовну концертну програму подарували учасники аматорського мистецтва Пнівського сільського будинку культури –вокальний колектив «Горлиця»,

читець Мар’яна Гуш,

вокальне тріо у складі Олексія Томина, Дмитра Диська, Олександра Герилюка.

Завершилося урочисте віче спільним виконанням Державного Гімну України та заупокійною молитвою всіх присутніх на урочистому заході біля могили загиблого в зоні АТО військовослужбовця 10 Коломийської гірсько-штурмової бригади Юрія Головченка.

40Іванна Гультай, Галя Пуканюк та ще 381 коментар