Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській територіальній громаді відбувся традиційний турнір з міні-футболу «Наші Надії»

14 жовтня, на території Білозоринського ліцею, на спортивному майданчику з штучним покриттям, відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед юнацьких команд «Наші Надії».

Цього року в міні-футбольному турнірі, ініціатором та меценатом якого є член виконавчого комітету Пасічнянської сільської ради, президент ФК «Битків», підриємець Степан Ломпас, взяли участь чотири команди Пасічнянської територіальної громади- «Пнів», «Битків-1», «Битків-2», «Білозорина», по одній команді Надвірнянської та Переріслянської територіальних громад- «Гвізд» та «Фитьків».

Команди були розділені на дві групи, в кожній групі змагались по три команди. Переможці визначались в півфінальних та фінальних матчах.За результатами змагань переможцем цьогорічного міні-футбольного турніру «Наші Надії» вдруге стала юнацька збірна «Пнів», тренером якої є Ігор Зеленюк.

Друге призове місце посіла збірна «Битків-1», а третє місце завоювали юнаки команди «Гвізд».

Четвертє, п’яте та шосте місця відповідно у команд «Фитьків», «Білозорина», «Битків-2».Команди-переможці отримали з рук ініціатора турніру «Наші Надії» Степана Ломпаса та тренера дитячої футбольної академії ФК «Битків» Андрія Дитка грамоти, медалі, грошові премії, команда-переможець отримала Кубок «Наші Надії» , а всі учасники турніру отримали в подарунок футбольні м’ячі.

Пам’ятні призи «Кращий гравець», «Кращий воротар», «Кращий захисник» отримали гравці Любомир Кияшко («Пнів»), Дмитро Максим’юк («Битків»), Віталій Гуйтин («Фитьків»).

Переможців та учасників змагань привітали-президент ФК «Битків», підриємець та меценат турніру «Наші Надії» Степан Ломпас та тренер дитячої футбольної академії ФК «Битків» Андрій Дитко.

Зокрема Степан Ломпас, вітаючи всіх учасників спортивного дійства з святом Покррови Пресвятої Богородиці, Днем Захисника України, Днем українського козацтва, та з завершення традиційного турніру з міні-футболу, поздоровив з успіхом переможців турніру-юнацьку футбольну команду «Пнів», які на цьогорічних змаганнях відстояли минулорічний титул переможця турніру, та подякував всім учасникам змагань які долучилися до спортивного турніру. Андрій Дитко побажав всім командам успіху та закликав учасників наступного року знову зустрітись в міні-футбольному поєдинку та поборотись за Кубок Переможця турніру «Наші Надії»