Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет роз’яснив, як працюватимуть заклади освіти при «жовтому» рівні епіднебезпеки поширення COVID-19

Із 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. «При “жовтому” рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів. Якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, навчання має продовжуватися з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес триватиме в дистанційному форматі.

Сергій Шкарлет також розповів про роботу дитячих садочків, початкових класів і спеціальних шкіл. За його ініціативою та за підтримки Уряду сьогодні були внесені відповідні зміни до постанови КМУ. Зокрема, йдеться про такі зміни: умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм; такий «виняток» діятиме при «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебезпеки.