Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська територіальна громада отримала безкоштовну картосхему своєї території

За ініціативи Міністерства розвитку громад і територій України, при підтримці Координатора проектів ОБСЄ, в Україні для кожної територіальної громади експерти розробили картосхему.

Картосхема територіальної громади-це один із важливих та обов’язкових інструментів планування розвитку територіальної громади. На їх основі громади зможуть детальніше планувати розвиток своїх територій – позначати як існуючі, так і проектні об’єкти соціальної і транспортної інфраструктури, будувати маршрути руху громадського транспорту, туристичні маршрути, тощо.

Також дані картосхеми стануть у пригоді при визначені та встановлені меж територіальних громад, населених пунктів, зонування території.

На картосхемі позначені межі громади та старостинських округів, центри територіальних громад та старостинських округів, населені пункти, які входять до старостинських округів громади, природні об’єкти (ліси, водойми, вододоки), дороги державного і місцевого значення, вулиці та дороги населених пунктів, які входять до територіальної громади.

Карти територіальних громад вже є у вільному доступі, їх можна завантажити за посиланнямhttps://atu.decentralization.gov.ua/#karta .

Карту Пасічнянської територіальної громади формату PDF можна завантажити тутhttps://drive.google.com/…/1MaYtUYleYuY2p5…/view .

Карту Пасічнянської територіальної громади у вигляді картинки (файл формату JPEG) переглянути та завантажити можна тутhttps://drive.google.com/…/1Qs9k0X2SMbpdiaha9OVLUU…/view

Готові до друку в оригінальному масштабі картосхеми кожної територіальної громади (файли формату PDF із масштабами від 1 : 5 000 до 1 : 125 000), а також картосхеми кожної територіальної громади у вигляді картинки (файл формату JPEG), можна використовувати у презентаціях чи текстових документах.?

Перед завантаженням, будь ласка, ознайомтеся із політикою користування та дотримуйтесь її під час публічного використання завантажених файлів.

2Володимир Крошков та Юрій Гунда