Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

На порталі «ДіяОсвіта» доступний новий освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота».

До уваги молоді, тренерів та активних громадян! На порталі «ДіяОсвіта» доступний новий освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота».

Серіал створено для молодіжних працівників, тренерів, громадських організацій та всіх фахівців і фахівчинь, які працюють з молоддю. Упродовж серіалу вони дізнаються, як працювати з різними молодіжними групами, щоб ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів.
Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на Дія.Освіта: https://bit.ly/43PCYBo
Навчання складається з вісімнадцяти серій-відеолекцій. У них глядачі зрозуміють, що таке молодіжна робота й інклюзивний підхід і чому вони важливі; ознайомляться з бар’єрами, з якими стикається молодь, і тим, як їх можна усунути за допомогою методів інклюзивної молодіжної роботи.
До серіалу ми додаємо практичний посібник, за допомогою якого глядачі зможуть детальніше опанувати інструменти інклюзії в молодіжній роботі.
*Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» створено громадською організацією «Рада жінок Донеччини» за фінансування та у межах гуманітарного реагування Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерство молоді та спорту України, Міністерством цифрової трансформації України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності для Дія.Освіта.