Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Освятили придбаний за кошти небайдужих жителів Пасічнянської громади позашляховик Mitsubishi Pajero Sport

Небайдужі жителі Пасічнянської громади, які надали фінансовий внесок на придбання позашляховика  та доклалися до відправки автомобіля в зону бойових дій:

жителі села Пнів (через сільського голову Гунду А. О.);

Ломпас Степан, Михайлюк Василь та Леся, Гунда Микола та Олеся, Гунда Василь,

 Ломпас Тарас, Рогів Олексій, Павлюк Василь, Павлюк Андрій, Андрій, Юрчило Михайло, Питлюк Тарас, Михайлюк Василь.

Також щира подяка людям, котрі безоплатно робили ремонт, дообладнання та перефарбували позашляховик:

– Ломпас Тарас і Питлюк Тарас з друзями, Савуляк Костянтин та Савуляк Ігор з друзями, та багатьом іншим (не ображайтесь, що, можливо когось пропустили) жителям громади, котрі постійно надавали підтримку.

Команда волонтерів доправить цей підремонтований, дообладнаний та перефарбований автомобіль нашим захисникам на Схід країни. Разом з позашляховиком відправиться також мікроавтобус з продуктами та іншими потрібними речами, які підготували жителі села Максимець, села Пнів та селища Битків.

Побажаємо їм щасливої дороги!

У вояків та волонтерів є велике прохання до жителів громади, котрі хочуть допомагати нашим військовим: всі дії повинні бути скоординованими! Тому що різні військові підрозділи забезпечені по різному: у когось зараз вдосталь їжі та продуктів, але бракує одягу та засобів гігієни, а у когось – навпаки. А вже через тиждень-два ситуація знову міняється. Волонтери не можуть бути в усіх підрозділах одночасно, тому все це координується через різні волонтерські організації. На Надвірнянщині вже кілька років діє благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога». Волонтерську роботу фонду у Пасічнянській громаді координує Василь Павлюк (тел.: 0964919035), який з командою однодумців доправляє позашляховик та допомогу в зону бойових дій.