Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічняннська громада 5 березня 2024 року навіки попрощалася з бійцем 73-го морського центру ССО АНДРІЄМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ ТИПУСЯКОМ

Горе і біда знову сколихнуло Пасічнянську громаду, яка в вівторок 5 березня 2024 року проводила до Небесного Легіону вже тридцятого загиблого захисника, уродженця та жителя села Пасічна 2001 року народження – військовослужбовця 73-го морського центру Сил спеціальних операцій старшину другої статті Типусяка Андрія Васильовича.

…Андрій був «…неймовірний, добрий і чудовий хлопець. Який багато сміявся. Любив свою роботу і в 21 рік гнав поперед усіх по морських хвилях… Це дуже боляча втрата. Для побратимів. Для друзів. Для всіх, хто його любив » – спогадами про загиблого воїна поділилася бойова медикиня “Госпітальєрів” Катерина Галушка, яка була знайома з полеглим Героєм. Під час виконання бойового завдання на Тендрівській косі, Андрій Типусяк забезпечував відхід основних сил групи після виконання спеціального завдання, і прийняв свій останній бій, врятувавши багатьох побратимів. Сам отримав бойове поранення, від якого помер у лікарні 28 лютого 2024 року. У загиблого воїна залишилася молода дружина та маленький син.

Віддати останню шану Герою Андрію провести його в останню путь, та долучитися до заупокійної молитви, до рідної домівки, де народився мужній Воїн, прийшли рідні, друзі, бойові побратими, колеги, керівники та депутати громади, священники Пнівського деканату, учні та педагоги Пасічнянського ліцею, односельчани та гравці пасічнянської футбольної команди «Бистриця», в якій полеглий Андрій був воротарем, та не раз, в футбольних змаганнях, гідно захистив честь рідної команди.

Проводжала свого Героя скорботна громада з розгорнутими державними, національними прапорами та знаменами Сил спеціальних операції, схиливши в пошані й скорботі голови та приклонивши коліна.

Чин похорону полеглого військовослужбовця звершили у сільському храмі Святої Парасковії села Пасічна. Поховали Героя з усіма військовими почестями на на новому цвинтарі села Пасічна.

Також, на честь Воїна Андрія, звучав Державний Гімн України, а небо гучно пронизали трикратні стрілецькі залпи. Бойові побратими вручили родині Андрія Типусяка Державний Прапор України, Знамено ССО, бойові відзнаки, та Лист пошани та скорботи за підписом Командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ, полковника Сергій Лупанчука. «Командування Сил спеціальних операцій та весь особовий склад висловлює щирі співчуття родині та близьким військовослужбовця ССО старшини другої статті Типусяка Андрія Васильовича, який загинув захищаючи незалежність нашої держави та право на мирне життя країни. Народ України пам’ятатиме про його подвиг, мужність та звитягу у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною. На жаль, словами не загоїти у серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої родини та разом з Вами схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна пам’ять Герою» -говориться в Листі пошани та скорботи.

Щирі півчуття усім рідним і близьким, усім, хто знав Андрія Типусяка. Хай Господь допоможе вистояти і пережити це страшне горе.

Серце загиблого Воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо! Ніколи не пробачимо і не забудемо, і будемо робити все можливе, щоб бути гідними наших Героїв та всіма силами підтримувати Воїнів.

Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦

Героям слава