Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська громада попрощалася з Захисником України, битківчанином Миколою Васильовичем Рогівим

Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. І кожна втрата до щему в серці..

З великим болем, щирою шаною, низько нахиливши на колінах свої голови, з синьо-жовтими стягами, 9 травня 2023 року жителі Пасічнянської громади, зустріли нашого Героя битківчанина Миколу Рогіва, який мужньо виконував військовий обов’язок, та загинув в населеному пункті Іванівське Бахмутського району, Донецької області.

10 травня 2023 року Пасічнянська громада у невимовному горі проводжала в останню земну путь свого Героя – МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА РОГІВА, уродженця та жителя селища Битків, кулеметника 1 штурмового відділення 2 штурмового загону штурмової роти, який виконуючи військовий обов’язок 5 травня 2023 року загинув в населеному пункті Іванівське Бахмутського району, Донецької області.

Прощання з воїном Миколою було велелюдним та зворушливим. До спільної молитви за упокій душі спочилого разом із духовенством, родиною, долучилися бойові побратими, жителі Биткова та навколишніх сіл, керівники та депутати Пасічнянської територіальної громади, вчителі та учні закладів освіти селища Битків.

Під час прощального слова парох церкви Церкви “Успіння Пресвятої Богородиці” о. Володимир Чорноокий зачитав зворушливого вірша-присвяту полеглому Миколі Рогіву, від жителя Биткова Василя Івановича Ломпаса, який з 2014 року воює на за Україну.

«…Сміливо в бій пішов Ти на світанку,

Там не зовсім ще відступила тьма.

Твій кулемет строчив безперестанку…

Коротка мить – і Воїна нема.

Тепер уже навічно залишився

ГЕРОЄМ в людській пам’яті й серцях.

Всі почесті для Тебе піднеслися,

Сьогодні навіть приспустили стяг…»

Жалобна хода пройшла від дому захисника до Церкви “Успіння Пресвятої Богородиці” в якій священники Пнівського деканату провели поминальну панахиду за загиблим.

Парох селища Битків отець Володимир, звершуючи чин поховання, подякував священнослужителям, бойовим побратимам полеглого воїна, всім військовим, та всім присутнім за те, що віддали останню шану загиблому Миколі, та закликав всіх молитися за мир і перемогу України над окупантом.

Бойові побратими, які пліч-о-пліч захищали Україну від ворога разом з Миколою Рогівим подякували родині загиблого за те що вони виростили Героя України, який не побоявся смерті, став до зброї і захищав до останнього подиху, разом зі своїм бойовим підрозділом, Україну і свою родину від нахабного загарбника, та зачитали Лист Співчуття та Пошани загиблому воїну, старшому солдату Рогіву Миколі Васильовичу від командира військової частини, в якому йдеться про те що особовий склад бойового підрозділу, який і надалі виконує бойові завдання по захисту України від рашистів, завжди буде пам’ятати про загиблого побратима Миколу Рогіва.

Гімн України у виконанні духового оркестру та три постріли почесної варти сповістили всім, що на цвинтарі селища Битків навіки спочив Герой Микола Рогів, який загинув за Україну.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.