Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Захисника з села Пнів Романа Лавриновича сьогодні провели до Небесного війська.

Пнівчанин Роман Дмитрович Лавринович завжди залишиться молодим… Бо тридцять років – це вік, коли попереду ціле життя, в якому так потрібно було багато зробити для себе, для сім’ї, для родини, та для матусі, яка потребувала його захисту та піклування… Але не судилося… В тридцять років відважний Воїн Роман став Героєм. Боєць 76-го батальйону територіальної оборони, до останнього подиху мужньо виконав свій військовий обов’язок по захисту України від підступного цинічного терориста-агресора, та 7 травня 2023 року поблизу населеного пункту Гуляйполе, що на Запоріжжі перейшов із земного війська до небесного строю.

10 травня жителі Пасічнянської громади навколішки зустріли загиблого Героя, пнівчанина Романа Лавриновича, який повернувся до рідної домівки на щиті.

Біля домівки, де до початку повномастабного вторгнення росії в Україну, проживав з дружиною загиблий Роман священнослужителі, отці Миколи Костик та Ярослав Онуфрак відправили поминальну панахиду за загиблим воїном.

Опісля тіло полеглого військовослужбовця Романа Лавриновича перевезли до батьківського дому.

… В сьозах і смутку 11 травня 2023 року скорботна мати, дружина, син, брати, сестра, близька та далека родина, друзі, однокласники, сусіди, односельчани з села Пнів та села Бистриця, бойові побратими, військовослужбовці ЗСУ та ТРО, жителі та керівники Пасічнянської та Поляницької громад, учні та вчителі Пнівського ліцею, в якому навчався загиблий Воїн, проводжали в останню путь Героя Романа.

«Роман віддав своє життя щоб спасти нашу державу. Тому ми у пам’яті маємо берегти той подвиг який він зробив, тому що він став Героєм. Він віддав своє життя за нас, віддав для того щоб його родина, сім’я мала дальше майбутнє. І як бачимо, наша свобода має дорогу ціну, і ми мусимо про це пам’ятати. І ми мусимо постійно пам’ятати про цього Воїна, який тепер у вічності він буде берегти та клопотатися за нас»-наголосив під час чину похорону настоятель Церкви «Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці» отець Микола Костик.

Після заупокійної служби, яку відправили за загиблим Героєм Романом Лавриновичем в Церкві «Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці» священники Пнівського та Надвірнянського деканату УГКЦ та священник Делятинського деканату ПЦУ парох церкви св. Юрія Переможця с. Бистриця о. Михайло Герилюк, колона рушила до нового сільського кладовища села Пнів.

Згорьованій матері передали синьо-жовтий прапор, яким була накрита домовина її сина Романа, як символ його героїзму та відданості Україні. Після того Героя-захисника поховали з військовими почестями, під трикратні постріли.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам загиблого, схиляємо голови в глибокій скорботі. Наша вдячна пам’ять завжди буде берегти шляхетного твого воїна, Україно!

Слава Герою!