Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська громада з бюджету громади надала субвенцію НГУ для придбання антидронової рушниці

Пасічнянська громада з бюджету громади надала субвенцію Національній гвардії України для придбання антидронової рушниці для боротьби з ворожими безпілотниками.

Пристрій має допомогти нашим захисникам вберегти свої життя в умовах “війни дронів”

Принцип дії антидронової рушниці: її наводять в бік ворожого дрону, натискають кнопку і тримають наведеною на дрон. У безвітряну погоду дрон зависає, а потім іде на аварійну посадку. Військові можуть його забрати, скачати карту польоту і дізнатися, звідки злітав, де і що знімав. Дрон також можна перепрошити і надалі використовувати для боротьби з ворогом.

За даними виробника, радіус дії — до 3 км, тривалість безперервної роботи — 30 хв. Для примусової посадки дрона його потрібно безперервно “глушити” протягом однієї-трьох хвилин. Кут променя випромінювача “глушника” — до 30 градусів, тобто для вдалого “пострілу” навички снайпера не обов’язкові.

Також незабаром буде чергова передача теробороні – військового спорядження, рацій, тепловізорів та іншого обладнання, які наближають нашу перемогу!!! Проходять закупівельні процедури!!!

Кожного дня повинні всі робити разом все можливе та неможливе для нашої спільної перемоги!!! Перемагає українська нація!!!