Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська сільська рада серед переможців 12 обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

Рада обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування підвела підсумки 12 Конкурсу та, враховуючи висновки експертної комісії, рекомендувала голові Івано-Франківської обласної ради визнати переможцями 40 проєктів від 37 територіальних громад, які отримають співфінансування з обласного бюджету у 2022 році.

Проєкти будуть впроваджуватися по чотирьох напрямках: 1) енергетична самодостатність; 2) розвиток туристично-рекреаційної сфери; 3) розвиток соціальної інфраструктури; 4) підвищення рівня екологічної безпеки.

На їх реалізацію у 2022 році з обласного бюджету планується спрямувати понад 18 мільйонів гривень.

Одним з переможців Конкурсу стала Пасічнянська сільська рада, яка подала на розгляд Конкурсної комісії проєкт «Облаштування площинних споруд оздоровчо-вишкільного призначення та будівництво історичного закладу культури «Пнівська криївка», отримала на цей проєкт схвалення конкурсної комісії та кошти з обласного бюджету на фінансування проєкту в розмірі 300 тисяч гривень. Згідно з умовами Конкурсу сільські, селищні і міські ради, переможці 12 обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, при формуванні проектів відповідних бюджетів на 2022 рік повинні передбачити кошти для співфінансування проєктів.

Вручення дипломів переможцям традиційно відбудеться на початку грудня 2021 року.

Із повним переліком переможців обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування можна ознайомитися за посиланням: https://orada.if.ua/конкурс.