Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська територіальна громада стала повноправним членом Асоціації “Єврорегіон “Карпати – Україна”

“До нашої самоврядної команди доєднались Трускавецька міська рада, Куликівська селищна рада Львівської області, Лисецька селищна рада, ПАСІЧНЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА Івано-Франківської області, Керецьківська сільська рада Закарпатської області. Тішимось, що громади карпатського регіону продовжують підтримувати нашу діяльність, мають наміри розвиватись з нашою підтримкою та готові співпрацювати для розвитку Карпат”- зазначено на сторінці “Єврорегіон Карпати – Україна”в мережі фейсбук. Представляти інтереси Пасічнянської сільської ради на засіданнях правління та конференції Асоціації, відповідно до рішення десятої сесії, буде Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

“Єврорегіон Карпати – Україна” – Асоціація органів місцевого самоврядування створена у 2007 року з метою сприяння розвитку територій Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, що входять до Карпатського Єврорегіону, координації та систематизації діяльності місцевих громад Карпатського Єврорегіону у галузі транскордонної співпраці, зокрема у галузях розвитку підприємництва та туризму, екологічній сфері, в тому числі енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії, розвитку транспортної та прикордонної інфраструктури та міжлюдській співпраці у рамках вказаного міжрегіонального об’єднання.

Місія Аcоціації – формування політики розвитку Карпат на підставі мережевої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів.