Пасічнянська ТГ в 2023 році отримає державні кошти на розвиток спортивного проекту «Активні парки – локації здорової України».
На спортивній локації «Активні парки», яку в рамках реалізації Програми Президента України «Здорова Україна», облаштували на території Пнівського ліцею ще в жовтні 2021 року, діти та дорослі мають додаткові можливості займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я, а також проводити різноманітні спортивні змагання та конкурси.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-4-1024x461.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-4.jpg)
Фінансування на розвиток спортивної локації «Активні парки – локації здорової України» крім Пасічнянської ТГ отримають ще 16 територіальних громад.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-2-1024x766.jpg)
За словами голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук, для Івано-Франківської області на реалізацію цього проєкту виділили 1,6 млн грн.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-2-1024x461.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-1024x629.jpg)