Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Світлій пам’яті загиблого Героя Василя Шпинти, жителя села Зелена, присвятили пам’ятний захід педагоги та учні Зеленського ліцею

Учні тапедагоги навчального закладу присвятили загиблому військовослужбовцю патріотичні вірші.

Також настоятель церкви Святого Дмитрія та церкви Зіслання Святого Духа отець Володимир Андрусяк біля пам’ятної дошки, яка встановлена загиблому Василю Шпинті на фасаді будівлі Зеленського ліцею, випускником якого був військовослужбовець ЗСУ, відправив заупокійний молебень та спільно з родиною та односельчанами загиблого помолився за упокій душі покійного Василя.

Василь Михайлович Шпинта 6 березня 2022 року добровольцем відправився захищати рідну землю від російської окупації. Був водієм 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Збройних Сил України. 7 квітня 2022 року, захищаючи Україну, загинув від мінно-вибухового поранення в селі Павлівка Вугледарського району Донецької області. Похований на цвинтарі села Зелена.

8 листопада 2022 року, в день Святого Великомученика Димитрія, захиснику України, військовослужбовцю Збройних Сил України Василю Михайловичу Шпинті, в селі Зелена освятили пам’ятну дошку, встановлену на фасаді будівлі Зеленського ліцею.