Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді родинам ВПО, які бажають займатися сільським господарством передали корми для тварин

В червні 2022 року голова Пасічнянської територіальної громади Гунда Андрій запропонував взяти участь в цікавій ініціативі для тимчасово переміщених осіб, які зареєстровані та проживають в Пасічнянській громаді (та сімей, які їх прийняли) – зголоситися та записатися, хто бажає розвивати сільське господарство, та отримати набори корму для годування курчат та поросят, а також поросята та курчата.

Бажаючих на початку було не багато, так як не усі сприймали це серйозно!!! Проте списки були складені в липні 2022 року з усіх бажаючих!!!

В кінці березня 2023 року В громаді реалізували перший етап проекту. Як тимчасово переміщені особи, які були зголосилися станом на червень місяць 2022 року, так і жителі громади, які прихистили переселенців, отримали набори кормів! Загалом видали більше 25 тонн кормів!!!

Це гуманітарна допомога, яку доправили до Пасічнянської територіальної громади, надійшла на заявку голови громади Гунди Андрія від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO), разом із виконавчим партнером – Асоціацією сільських, селищних рад та об’єднаних громад України. Координаторами проекту в Пасічнянській ТГ є заступник директора Всеукраїнської асоціації громад Юрій Івасюк та Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

За результатами двох днів видачі, у Пасічнянській громаді набори кормів, один для відгодівлі поросят, а інший – для відгодівлі курей отримали більше 70 родин. Як зазвичай непорозуміння були, адже списки складалися на червень місяць 2022 року, а бажаючих отримати було більше – адже внутрішньопереміщені особи приїжджали в громаду на протязі року уже після подачі заявки!!!

Скоро очікується реалізації другого етапу, а це передача поросят та курчат.

Щира вдячність ЗСУ за мирне небо та можливість піклуватися про жителів громади і внутрішньопереміщених осіб, що проживають в Пасічнянській ТГ, адже кожне питання в громаді є нагальним та важливим.

🚸!!!