Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Перестало битись серце директора Пнівського ліцею Олега Михзайловича Фединяка

З глибоким сумом повідомляємо, що 20 квітня 2023 року передчасно відійшов у вічність директор Пнівського ліцею, депутат Пасічнянської сільської ради восьмого скликання

ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ ФЕДИНЯК

Назавжди зупинився подих не просто у прекрасної і порядної Людини – на 63-ому році життя невблаганна смерть вирвала із життя турботливого чоловіка, батька та дідуся. мудрого керівника, наставника та педагога, який користувався в колег по роботі, учнів, батьків та жителів Паасічнянської громади високим авторитетом та повагою. За 18 років роботи на посаді директора Пнівського ліцею Олег Михайлович Фединяк проявив себе справжнім фахівцем своєї справи та патріотом, який дбав про добробут та престиж ввіреного йому навчального закладу, та мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень.

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині та близьким померлого та віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.

У глибокій скорботі – Пасічнянський сільський голова, депутатський корпус, колектив апарату, виконавчий комітет Пасічнянської сільської ради, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, колективи закладів загальної середньої та дошкільної освіти Пасічнянської територіальної громади.