Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Підписано меморандум про партнерство та співпрацю між Пасічнянською ТГ, Координаційною радою волонтерських організацій Надвірнянського району, Надвірнянською РДА та Надвірнянською районною радою.

Пасічнянська громада підписала меморандум про партнерство та співпрацю з Координаційною радою волонтерських організацій Надвірнянського району, Надвірнянською РДА та Надвірнянською районною радою.

Таким чином, сторони об‘єднали зусилля для допомоги Збройним силам України.

Документ про співпрацю задекларували голови територіальних громад Надвірнянського району, керівник Координаційної ради волонтерських організацій Володимир Попович, голова Надвірнянської РДА Петро Хмельовський та голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз.

Як зазначив голова Пасічняської громади Андрій Гунда, відбулася важлива подія у районі. Підписання меморандуму, надійна платформа для більш злагоджених дій спрямованих на допомогу українським військовим. «Єднання та підтримка ЗСУ – шлях до перемоги» – наголосив очільник громади.

Меморандум дозволяє ухвалювати прямі угоди між волонтерськими організаціями та громадами для подолання спільних викликів у єдиній справі – нищенні ворога