Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Що таке ЕкоЗагроза?

Це офіційний вебресурс і мобільний додаток, розроблені Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Організаційно та функціонально складається з веб-сайту та мобільного додатка ЕкоЗагрози, електронних кабінетів, бази даних, геоінформаційного порталу, аналітичної платформи та забезпечує подання електронних звернень щодо виявлених фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації.

Як повідомити про екологічну загрозу?

  1. Увійти на вебресурс за посиланням ecozagroza.gov.ua Для зручності можна завантажити застосунок.

2. У правому кутку верхньої горизонтальної навігаційної панелі знайти кнопку «Особистий кабінет» та підтвердити особу (пройти верифікацію)

– через гугл-аккаунт (цього достатньо, щоб подавати заявку про події; переглядати стан у вашому регіоні на дашборді у віджеті; переглядати стрічку подій; переглядати мапу з шарами даних),

– через GOV ID (додатково зможете залишати коментарі під новинами та подіями, а також залишати реакції у стрічці подій).

3. В налаштуваннях «Особистого кабінету» внести свої персональні данні. Заявник проходить обов’язкову процедуру електронної ідентифікації та автентифікації згідно Закону України «Про звернення громадян». Анонімні звернення не розглядаються!

4. Повернутися до рубрики «Повідомити» на верхній горизонтальній навігаційній панелі.

5. Заповнити заявку. У ній вказати категорію екологічного впливу (повітря, ліс, вода, земля, надра, ПЗФ), його місцезнаходження (додати локацію та фото), детально описати ситуацію, яка склалася.

6. Відправити дані

7. Чекати відповіді за результатами розгляду звернення.

Не будьте байдужими

Долучайтесь до «екологічного батальйону» України!