Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пнівська «Скеля» -володар Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2020-2021 року.

4 липня в м. Надвірна, на стадіоні «Нафтовик », проходив фінал Кубка району з футболу сезону 2020-2021 р.

У фіналі зустрілись ФК «Скеля» (Пнів) та ФК «Лістер» (Лісна Тарновиця). Більше тисячі вболівальників прийшли подивитися на фінальний матч та повболівати за свої футбольні клуби.

У підсумку гравці ФК «Скеля» здобули переконливу перемогу над ФК «Лістер» з рахунком 4:0, яку рідному футбольному клубу принесли гравці “Скелі” Тарас Берчак, який забив в ворота суперників три м’ячі та Євген Урсу, який забив в “Лістерівцям” четвертого, вирішального м’яча.

Після завершення фінального матчу відбулася урочиста церемонія нагородження, яку відкрив начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський.

Василь Завадський привітав футболістів, вболівальників, суддів з великим футбольним святом, з завершенням Кубка району з футболу.

Голова Надвірнянської районної федерації футболу Тарас Пушкар, виступаючи на церемонії нагородження, подякував представникам команд, які дійшли до фіналу Кубка Надвірнянського району з футболу, подякував численним вболівальникам за підтримку улюблених команд, привітав футбольний клуб «Скеля» з перемогою, та наголосив, що в НЕДІЛЮ, 11 ЛИПНЯ В НАДВІРНІЙ, НА СТАДІОНІ «НАФТОВИК», ВІДБУДЕТЬСЯ РОЗІГРАШ СУПЕРКУБКА РАЙОНУ З ФУТБОЛУ МІЖ ВОЛОДАРЕМ КУБКА РАЙОНУ «ФК» СКЕЛЯ» ТА ЧЕМПІОНОМ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ФК «НАДВІРНА».

Переможців Кубка району, ФК “Скеля”, з великим успіхом (другий рік поспіль Пнівська “Скеля” стає володарем Кубка району з футболу) привітав Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, наголосивши, що великий вклад в перемогу рідної команди внесли тренер “Скелі Ігор Зеленюк та голова громадської спортивної організації “Скеля” Михайло Войсович.

До привітань переможців та фіналістів Кубка району долучилися начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський, голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук.

Команда ФК «Лістер» та гравці нагороджені медалями фіналістів Кубка району з футболу,

а переможці Кубка району з футболу, ФК «Скеля» (Пнів), медалями та Кубком переможця.

Також медалі переможців Кубка району з футболу отримали: тренер ФК «Скеля» Ігор Зеленюк, голова громадської спортивної організації «Скеля» Михайло Войсович, голова Пасічнянської ТГ Андрій Гунда, начальник Управління освіти , культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук, староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш, а також меценати та ветерани Пнівської «Скелі» Зварич Тарас, Пуканюк Василь, Гордіца Андрій, Савуляк Володимир, Кізів Ярослав, Андріїв Дмитро.

Почесними Грамотами нагороджені арбітри фінального матчу.

Статуетками «Кращий гравець» нагороджені:

гравець ФК «Лістер» Богдан Клюфінський, гравець ФК «Скеля» Тарас Берчак, а цінними подарунками- капітани ФК «Лістер» та ФК «Скеля».