Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Юнацька збірна ФК «Бистриця» з с. Пасічна-переможець відкритого турніру з футболу серед юнацьких футбольних колективів Надвірнянщини

.4 липня в м. Надвірна відбувся фінал відкритого турніру з футболу серед юнацьких футбольних колективів Надвірнянщини з нагоди відзначення Дня молоді та Конституції України 2021 року.

В футбольному фінальному поєдинку на стадіоні «Нафтовик» зустрілись переможці півфінальних поєдинків – юнацькі команди ФК «Бистриця» з с. Пасічна, Пасічнянської територіальної громади, та ФК «Ланчин» Ланчинської територіальної громади.

За підсумками фінального матчу, з рахунком 2:1 перемогли юнаки з команди ФК «Бистриця» з Пасічної, та посіли перше місце.

Друге місце в відкритому турнірі з футболу серед юнацьких команд посіла команда ФК «Ланчин». Голи в ворота суперників забили: від юнаків ФК”Бистриця” (Пасічна)-Олег Гринчак (2 м’ячі), від юнаків ФК “Ланчин”-Володимир Гресько.

На церемонії нагородження, яку провели начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський, голови Надвірнянської районної федерації та асоціації футболу Тарас Пушкар та Руслан Нестерук, голова Пасічнянської територіальної громади Андрій Гунда, перший заступник голови Ланчинської територіальної громади Михайло Іваночко, переможці турніру, юнацька збірна Пасічнянської «Бистриці» отримали Кубок переможців, золоті медалі та два футбольні м’ячі.

Срібні призери турніру, юнацька збірна ФК «Ланчин», отримала медалі фіналістів. Також нагороди «Найкращий гравець» отримали: футболіст ФК «Ланчин» Любомир Гресько та футболіст ФК “Бистриця” (Пасічна)-Олександр Гринчак.

Цінними подарунками організатори відкритого турніру з футболу серед юнаків відзначили тренера Пасічнянської «Бистриці» Володимира Клим’юка та капітанів команд-фіналістів.

Керівники НРФФ, НРАФ, Надвірнянської міської, Пасічнянської сільської, Ланчинської селищної територіальних громад привітали переможців та фіналістів спортивних змагань та побажали всім перемоги в наступних футбольних поєдинках.