Представники Пасічнянської територіальної громади вдало виступили в спортивних змаганнях серед керівників та працівників територіальних громад області
23-24 липня 2021 року в смт. Ворохта, Ворохтянської селищної ради, проходили спортивні змагання серед керівників та працівників виконавчих апаратів територіальних громад Івано-франківської області.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_100520_813-1024x489.jpg)
Змагання, які організувала та провела Івано-Франківська обласна організація ВФСТ «Колос» відбулись на базі обласної організації ВФСТ «Колос» (шахи, шахмати, настільний теніс, дартс (серед дівчат), в Ворохтянському ліцеї (волейбол), міні-футбольному стадіоні «Плай-Арена» с. Татарів (футзал).
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_124526_367-1024x461.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_113257_352-1024x461.jpg)
Перед початком змагань збірні команди Пасічнянської, Заболотівської, Снятинської, Надвірнянської територіальних громад на урочистому відкритті турніру привітали голова обласної організації Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства “Колос” Михайло Вінтоняк, Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк та головний суддя змагань Роман Дячук, які побажали всім учасникам перемоги.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_112548_785-1024x650.jpg)
Збірна команда Пасічнянської територіальної громади вдало дебютувала на цих змаганнях і отримала такі призові місця:
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_175026_555-1024x461.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_183342_105-1024x547.jpg)
За результатами змагань збірна команда Пасічнянської територіальної громади зайняла третє місце в змаганнях з футзалу та третє місце в змаганнях з волейболу.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_132230_342-1024x461.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_183525_371-1024x461.jpg)
Секретар Пасічнянської сільської рази завоював третє місце з настільного тенісу серед чоловіків та четверте місце з шахів.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_184247_248-1024x640.jpg)
У змаганнях з дартсу серед дівчат третє місце у Росохіної Вікторії.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/rosohina.png)
У змаганнях з шашок третє місце дісталося Бойчук Надії, а друге місце з настільного тенісу серед дівчат отримала Хопта Вероніка.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_183907_137-1024x461.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_184426_400-1024x578.jpg)
Призерів нагороджено медалями та дипломами відповідних ступенів.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_185342_493-1024x503.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_20210723_185018_576-1024x507.jpg)
.