Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Відбулась нарада працівників закладів культури Пасічнянської територіальної громади

21 липня 2021 року в приміщенні Пнівського сільського будинку культури відбулась нарада за участю директорів, завідувачів та художніх керівників закладів культури та бібліотечних працівників Пасічнянської сільської ради.

Начальник відділу культури Олексій Томин підбив підсумки етно-фестивалю «Купайло-фест», який 6 липня відбувся в с. Пасічна на базі відпочинку “Розтока”, подякував всім керівникам та художнім керівникам клубних закладів за активність в підготовці Купальського свята, а учасникам аматорського мистецтва за участь в фестивальному дійстві. Очільник відділу культури також відзначив, що на належному рівні в громаді відбувся Перший відкритий огляд троїстих музик, що пройшов 21 червня в смт. Битків та висловив вдячність творчим працівникам та учасникам аматорського мистецтва Пнівського СБК за участь в фестивалі патріотичної пісні «Яворина-2021».

В подальшому нарада була присвячена підготовці до відзначення в Пасічнянській територіальній громаді Дня Прапора та 30-ї річниці Незалежності України. На нараді був створений оргкомітет, який очолив начальник відділу культури Олексій Томин та затверджено план заходів з відзначення Дня Незалежності України, до організації та проведення яких активно долучаться як працівники клубних закладів так і бібліотекарі бібліотечних установ Пасічнянської сільської ради.

Олексій Томин зокрема відзначив, що Урочисті заходи з відзначення 30-ї річниці Незалежності України відбудуться 24 СЕРПНЯ 2021 РОКУ В СЕЛІ ЗЕЛЕНА Пасічнянської територіальної громади.Святкові заходи включатимуть в себе Урочисту Службу Божу за участі священників Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ, марш ветеранів та святковий концерт, в якому візьмуть участь солісти та колективи аматорського мистецтва закладів культури всіх населених пунктів Пасічнянської територіальної громади та запрошені гості. По закінченні концертної програми відбудеться святкова дискотека.Також в центрі села Зелена, біля сцени, яка буде зведена для виступів аматорських колективів, розгорнуть містечко фольклору і ремесел, в якому всі присутні зможуть помилуватись вишиваними рушниками, сорочками, картинами, іншими творами народного ручного мистецтва. На фольклорному подвір’ї кожного села, яке входить в нашу громаду, можна буде скуштувати смачні страви домашньої кухні.

Завбібліотеками Пасічнянської сільської ради Надія Осташук ознайомила бібліотечних працівників зі останніми змінами в роботі бібліотечних установ, та з новими виданнями, які подаровані бібліотекам громади активними читачами та меценатами завдяки челенджу «Подаруй бібліотеці книгу».

Також на нараді було обговорені інші організаційні питання роботи закладів культури громади.