Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Представники Пасічнянської територіальної громади вдало виступили в спортивних змаганнях серед керівників та працівників територіальних громад області

23-24 липня 2021 року в смт. Ворохта, Ворохтянської селищної ради, проходили спортивні змагання серед керівників та працівників виконавчих апаратів територіальних громад Івано-франківської області.

Змагання, які організувала та провела Івано-Франківська обласна організація ВФСТ «Колос» відбулись на базі обласної організації ВФСТ «Колос» (шахи, шахмати, настільний теніс, дартс (серед дівчат), в Ворохтянському ліцеї (волейбол), міні-футбольному стадіоні «Плай-Арена» с. Татарів (футзал).

Перед початком змагань збірні команди Пасічнянської, Заболотівської, Снятинської, Надвірнянської територіальних громад на урочистому відкритті турніру привітали голова обласної організації Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства “Колос” Михайло Вінтоняк, Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк та головний суддя змагань Роман Дячук, які побажали всім учасникам перемоги.

Збірна команда Пасічнянської територіальної громади вдало дебютувала на цих змаганнях і отримала такі призові місця:

За результатами змагань збірна команда Пасічнянської територіальної громади зайняла третє місце в змаганнях з футзалу та третє місце в змаганнях з волейболу.

Секретар Пасічнянської сільської рази завоював третє місце з настільного тенісу серед чоловіків та четверте місце з шахів.

У змаганнях з дартсу серед дівчат третє місце у Росохіної Вікторії.

У змаганнях з шашок третє місце дісталося Бойчук Надії, а друге місце з настільного тенісу серед дівчат отримала Хопта Вероніка.

Призерів нагороджено медалями та дипломами відповідних ступенів.

.