Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Про проведення чергового призову громадян на строкову військову службу восени 2021 року

  1. Відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році»,   та наказу начальника Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 03.09.2021 № 124 «Про пpoведення чергового призову громадян на строкову військову службу восени 2021 року»,  з 01 жовтня 2021 року по 31 грудня 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Надвірнянського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України чоловічої статі 2003 року народження, яким у період чергового призову виповнюється 18 років, а також громадяни, які народились у 1994-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: вул. Шевченка, 96, м. Надвірна Івано-Франківської області в установлений час із документами, зазначеними у повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 11 жовтня 2021 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Надвірнянського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний (міський) територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Начальник Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримкиСергій ЛУЦЮК.