Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У с. Пнів відкрили нову спортивну локацію «Активні парки»

У с. Пнів відкрили нову спортивну локацію «Активні парки», де діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я.

Презентувати новий спортивний майданчик «Активні парки», який в рамках реалізації Програми Президента України «Здорова Україна», облаштували на території Пнівського ліцею координатор проекту Віталій Пуканюк та юні любителі спорту, 21 жовтня 2021 року прийшли начальник Управління спорту Івано-Франківської ОДА Орест Оклієвич, заступник начальника Управління спорту Івано-Франківської ОДА Костянтин Лисейко, голова Пасічнянської територіальної громади Андрій Гунда, заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков, директор Пнівського ліцею Олег Фединяк, які привітали пнівських ліцеїстів з приємною спортивною подією в історії їхнього навчального закладу.

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда зокрема відмітив, що спорт в нашій громаді в великій повазі, в усіх населених пунктах Пасічнянської ТГ збудовані спортивні майданчики, і планується будівництво ще нових майданчиків та встановлення спортивних тренажерів.

Після урочистої презентації нової спортивної локації координатор «Активних парків» у селі Пнів, вчитель фізичного виховання Пнівського ліцею Віталій Пуканюк провів зі своїми активними юними вихованцями показові тренування на тренажерах.

«Активні парки» передбачають просте й доступне для занять всіх охочих наповнення: лавочку, шведську стінку, бруси/турніки, сходинки, координаційну лінію та вільний простір.

Кожен із цих цих елементів має навігаційну табличку “Тренуйся тут” з QR-кодом – відсканувавши його за допомогою смартфону, можна переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності (новачок, середній, профі) та повторити їх за віртуальними тренерами: відомими особистостями, зірками українського спорту та естради.

Відтак, проводити індивідуальні тренування можливо в будь-який зручний час. Помічниками в організації занять у вихідні та святкові дні будуть координатори, відповідальні за роботу активних парків.