Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

 В Пасічнянській ТГ завершено конкурс патріотичних дитячих  малюнків для підтримки бойового духу наших захисників

16 березня 2022 року відділом культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради був оголошений конкурс патріотичних дитячих малюнків для підтримки морального духу захисників України. Конкурс тривав до 21 години 22 вересня 2022 року.

Учасниками конкурсу та авторами малюнків, які стануть для наших воїнів справжніми оберегами та подарують впевненість у власних силах і перемозі в боротьбі з російським агресором, змогли стати всі бажаючі віком до14 років.

За умовами конкурсу потрібно було намалювати малюнок формату А4, А3, зробити якісне фото своєї роботи та до 22 березня 2022 року, до 21:00 години, розмістити свою роботу в соціальній мережі фейсбук у групі «КУЛЬТУРА. СПОРТ. ДОЗВІЛЛЯ. ПАСІЧНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» та відправити свою роботу на електронну пошту kultura.pasichna.tg@ukr.net  та обов’язково вказати прізвище, ім’я, по батькові, вік учасника, населений пункт та контактний номер телефону виконавця творчої роботи.

В оголошеному конкурсі патріотичного малюнка на підтримку воїнів Збройних Сил України взяли участь 302 юних художники та художниці Пасічнянської територіальної громади, які подали на конкурс 456 малюнків (всі роботи сповнені любові до наших Героїв та України)!

 Переможцями патріотичного кокурсу стали 105 юних талановитих художників та художниць, яких буде відзначено за старання невеличкими заохочувальними призами від голови Пасічнянської ТГ Андрія Гунди.

Список переможців конкурсу патріотичних малюнків дивіться нижче.