Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Про ремонт лавок і мостів у Пасічнянській громаді

“Планували цього року відремонтувати всі підвісні лавки та мости в Пасічнянській громаді, які взяли на баланс. Проте Постанова № 590 КМУ дала нам можливість тільки з вересня 2022 року проводити благоустрій у громаді у зв’язку з військовими діями (адже до того часу за дані роботи неможливо було провести проплати)!

Таким чином, за станом на сьогодні провели половину із запланованого, зокрема: провели ремонт пішохідної кладки через річку Розсіч у Биткові на дільниці Ворів (замінили повністю основу, яка в багатьох місцях провалювалася, та бокове огородження); збудували новий міст на вул. Промисловій у Биткові (почне функціонувати з початку 2023 року, бо зараз із моменту заливання бетону мало минути 60 днів, щоб у майбутньому на мості не виникало тріщин після бетонування); замінили всі мостові огородження в Пасічній на мостиках, огородження яких були збиті та понищені в результаті ДТП (початок Пасічної, Престиж та за амбулаторією у напрямку вул. Розтока); збудували нову пішохідну кладку на вул. Зазелена у с. Черник; провели роботи з укріплення моста, берега та дороги на вулиці Михайлюка (Битківчик) Пасічнянської ТГ.

Залишилося провести ще половину із запланованого, але уже в 2023 році: роботи з укріплення берега біля Пнівської лавки в с. Пнів; допрацювати пішохідні кладки в Постояті та на Мозолівці (встановивши на труби покриття); провести роботи з розширення моста, що веде до нового кладовища в селі Пасічна та будівництво нового моста через річку Розсіч у Биткові на дільниці Панківка, а також провести ремонти: моста через річку Розсіч у Биткові біля сільської ради, моста та кладки через річку в присілку Хрипелів Звір у с. Зелена, пішохідної кладки через річку Бистриця у Зеленій на дільниці Фентиралі до Ганку с. Пасічна, пішохідних кладок через річку Бистриця у селі Зелена на дільниці Лазок та Максимець (Закрут).

Дякуємо воїнам ЗСУ, які захищають нас із Вами на Сході, а також всім платникам податків за можливість проводити роботи!”- зазначив у зверненні до жителів громади Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.